Detaylar, Kurgu ve oyun oynaShuigo ile görkemli bir bulmaca oyunu sizlerle! Meyvelerden ya da sebzelerden birbirleri ile aynı olanları bul ve bütün oyun meydanı halialana kadar oynamaya devam et. İşte bu denli mahdut. Bereketli şans!Shuigo

Çok sevilen oyun erımız Hazel'in kardeşi Mete sinein ne derece eksiksiz bir bacı bulunduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni oyunumuzda gine sevimliler sevimlisi Mete ile ilgilenecek olan Hazel önemsiz afacan'ın mukteza tüm bakımlarını gerçekleştirecek. Kızılı kirleten Mete zerı kirletince Hazel sizlerden yardım isteyecek ve sıcacık Mete'nin kızılı temizleyeceksiniz. Hijyenik bir çaput taktığı Mete kendisini elan esen hissedince yalabık afacanın beslenmesinden oynatılmasına kadar bütün detaylarla ilgileneceksiniz.

Ubisoft aracılığıyla hasetmüze kadar taşınmış en köklü ve oyuncular aracılığıyla berenarı sevilen video oyunu serilerinden olan Assassin’s Creed, birhayli farklı temada, biröte farklı oyuna iye. Biz bile bu yüzden serideki bütün esas oyunları en kötüden, en iyiye olacak şekilde sıralayalım dedik.

Oyun dünyasının merakla beklediği liste yayınlandı. PC Mag 2016'nın en hayırlı oyunlarını belirledi. İşte bu yıla damgasını vuran oyunlar...

Yetmedi mi? Omnitrix'ini kullanarak en sevdiğin Ben 10 uzaylılarına dhuzurüş ve mini oyunlarımızı oyna: Dört Posta ve Saika Gülle olarak etrafı kırıp geç; Ateş Topu ve Deniz Tankı olarak düşmanlarınla dövüş; Gri Molekül olarak zehirli bir nehri geç yahut Şimşlahika Yol ve Pul Kanat olarak tehlikelerden sıyrıl. Oynayabileceğin bir sürü hareket yoğun oyun var, ne duruyorsun?

3D oyunlar son yıllarda gittikçe henüz ziyade alaka görmeye başlangıçladı. Bunun şüphesiz sebebi bilgisayarların çıktı henüz sağlıklı performansa malik olması ve hızla gelişen teknolojinin ilerlemesidir. Bir oyuncu kitlesi 3 boyutlu oyunları oynamayı haber yeğleme ederken hala flash oyunlar turfa popülaritesini korumaya devam ediyor.

Ayak topu dünyasının zorluklarını yansıfecir oyun, Sports Interactive aracılığıyla vüruttirildi. öteki futbol oyunlarından en mehabetli farkı yol aracısızörlük yapabilmeniz. 50 ülkeden 5 binin üzerinde makule arasından favori karavaşüpleriniz veya milli ağırlıkmlarınızı seçerek kupa karşılaşmaları, ligler, Avrupa şampiyonaları ve belli sarrafiyelı uluslararası turnuvalarda savaş veriyorsunuz.

Bu sitede gezinmeye devam ederek yahut bu iletiı tarayıcı ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmadan kapatarak çerezler kullanacağımızı akseptans etmiş oluyorsunuz.

Popüler ve yeni çıkan oyunlar, yıl boyu güncellenen kampanyalarla bir araya geliyor. Oyun oynamayı seviyor ve bu hobiniz muhtevain belirli bir bütçe kocaoğlanrıyorsanız kampanyalar yardımıyla koleksiyonunuzu henüz hesaplı şekilde oylumluletebilirsiniz.

%100 Ayak topu ile son zaman spor haberlerini, Ruzname Masası ile ruzname haberleri ile ilgili bileğerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir devir başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, nesil hanımefendilerinın mutfağına çatışma geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, tablı gazetesiyle her zaman 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Kendine özgü arayüzü ve geniş oyun arşiviyle aramış olduğunız birmebzul oyunu bulabilir, elektronik beyinınıza indirmeden oyun oynama keyfini evetşayabilirsiniz.

Ben Tennyson 10 yaşındaki banal bir çocuk kabilinden görünebilir - videoteyp oyunları oynar, bisikletine biner ve bir zaman da yaramazdır - fakat Omnitrix'i yardımıyla aynı zamanda 10 farklı uzaylı kahramana dönüşebilme yeteneğine sahiptir.

Role bürünme oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gerekiyor. Oyunda oyuncular genç kzıına bakmakla abraümlü bekar bir babayı muayene ediyor. Oyunun birbirine farklı sonu bulunuyor ve farklı taz ve karakterdeki babalar beyninde seçim bile yapabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *